Кошик
Metelka
Контакти
MetelkaНаталя
ул. Академика Глушко 12, 65113, Одеса, Україна
+380 (99) 128-52-89
+380 (63) 146-66-49
+380 (99) 128-52-89
+380 (63) 146-66-49

Як вибрати знищувачі літаючих комах з УФ лампою?

Як вибрати знищувачі літаючих комах з УФ лампою?

Інсектицидна лампа або електрична пастка від літаючих комах, так часто називають знищувач комах.

За допомогою такої пастки з УФ лампами дуже легко боротися з мухами, комарами, метеликами, міллю, мошками і іншими літаючими комахами.

Важливо відзначити, що подібні літаючі шкідники найчастіше трапляються там, де є їжа. Цей момент і обумовлює вибір саме знищувача комах,який призначений для боротьби з мухами не тільки в господарських приміщеннях, але і харчових.

Як же правильно вибрати знищувач комах з УФ лампою?

На ринку з'явився великий асортимент інсектицидних пасток (електричних мухобоек), але перше, на що варто звернути увагу - виробник!

Далеко не перше місце займають китайські виробники. Більшість китайських електричних пасток мух легкі і мають маленький розряд сітки. Що це означає?

В результаті невеликого розряду великі мухи не гинуть, залишаючись всередині приладу. Отримавши травми, такі мухи примудряються вилетіти з пастки, що створює ризик потрапляння шкідника в їжу.

Ми рекомендуємо віддавати перевагу уничтожителям комах європейських брендів з напругою на сітці від 3000 В і вище.

Знищувачі комах Maltec напруга на сітці 3000 В

Знищувачі комах І oveen напруга на сітці 4 000 В

Наступним важливим критерієм у виборі приладу для вилову мух є площа приміщення. Прописана в інструкції площа є максимальною і орієнтована на погано освітлені приміщення. Якщо в приміщенні багато світла і вікон, лампи будуть гірше залучати літаючих шкідників, що безумовно позначиться на ефективності.

Тому, вибираючи прилад рекомендуємо оцінити розмір приміщення, освітленість і можливі місця установки.

Для відкритих і напіввідкритих альтанок і веранд, необхідно вибирати пастку з більшою площею дії, що дозволить максимально ефективно вирішити питання з мухами, комарами, міллю, метеликами і мошками.

Принцип дії знищують комах різних фірм схожий. Літаючий шкідник, залучений УФ лампою залітає всередину приладу, де гине від напруги на сітці. Є спеціальний відсік, внизу приладу, де скупчуються загиблі шкідники.

Однак, повністю уникнути випадання мухи або інших літаючих комах дуже складно. Тому для харчових цехів і виробничих кухонь, рекомендується використовувати знищувачі комах з липким вкладишем. Змінна липка папір повністю убезпечить випадання шкідника з пастки.

Знищувачі комах з клейкою папером:

1. Знищувач комах з клейкою папером Pomel Детальніше: https://metelka.in.ua/p576626167-unichtozhitel-nasekomyh-klejkoj.html

2. Знищувачі літаючих комах з липкою вставкою Pomel Trio Детальніше: https://metelka.in.ua/p903799367-unichtozhitel-letayuschih-nasekomyh.html

3. Знищувач комах двосторонній з клейкою папером Pomel DUO LT-60 Детальніше: https://metelka.in.ua/p903767424-unichtozhitel-nasekomyh-dvustoronnij.html

 

Для господарських приміщень з підвищеною вологістю при виборі приладу необхідно враховувати не тільки площа приміщення, але і клас водонепроникності приладу.

Клас водонепроникності IPX4, що дозволяє лампі працювати на відкритому повітрі навіть під дощем є у таких знищують комах:

1. Знищувач комах І oveen IKN-45 IPX4 професійний Детальніше: https://metelka.in.ua/p903721072-unichtozhitel-nasekomyh-noveen.html

2. Знищувач комах І oveen IKN-36 IPX4 професійний Детальніше: https://metelka.in.ua/p903721026-unichtozhitel-nasekomyh-noveen.html

Якщо у Вас все ж залишилися сумніви в правильності вибору засобу для боротьби з мухами та комарами, телефонуйте нашим менеджерам і вони з радістю дадуть відповідь на всі питання!

І нехай літають шкідники, облітають Вас стороною!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner