Кошик
Metelka
Контакти
MetelkaНаталя
ул. Академика Глушко 12, 65113, Одеса, Україна
+380 (99) 128-52-89
+380 (63) 146-66-49
+380 (99) 128-52-89
+380 (63) 146-66-49

М'ясорубка ручна чавунна яку обрати для дому?

М'ясорубка ручна чавунна яку обрати для дому?

У нашому інтернет-магазині на даний момент надано великий вибір ручних чавунних м'ясорубок. Різноманітність завжди ускладнює вибір.

Одне з найчастіших запитань, яку м'ясорубку вибрати, як правило, відноситься до трьох найменших розмірів. Великі м'ясорубки беруть частіше не для дому, а для невеликих цехів, ресторанних кухонь, їдалень тощо. М'ясорубки з великим завантаженням м'яса називають професійними і вибирають їх за технічними характеристиками зі знанням справи.

А ось м'ясорубки для дому часто обирають інтуїтивно і за картинкою, більшість покупців навіть не дивляться зазначені в описі характеристики.

Отже, перейдемо до вибору!

Найменша М'ясорубка ручна чавунна Kamille KM 6521 призначена для дуже малого обсягу завантаження. Для сім'ї навіть із 3 осіб така м'ясорубка здасться іграшковою. 


А ось  М'ясорубка ручна чавунна Kamille KM 6522  чудовий варіант для сім'ї з 3-4 осіб. Компактна, небольна але вже з великим робочим об'ємом завантаження м'яса. Саме цю м'ясорубку ми рекомендуємо своїм покупцям найчастіше.

М'ясорубка ручна Kamille чавунна KM 6523 це вже м'ясорубка для будь-яких домашніх потреб. Гарне міцне кріплення, великі гострі ножі та пристойне завантаження м'яса. Ця м'ясорубка для тих хто багато готує для своєї сім'ї, а також любить пригощати гостей. Вибравши цю м'ясорубку ви залишитеся максимально задоволені!

З приводу великих м'ясорубок ми обов'язково розповімо в наступній статті!

Автор: Тетяна Лещенко Metelka.com.ua

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner