

1 440 ₴
УФ лампа Philips 36W UVA в захисній плівці 36 Вт для Pomel PR1X36.
Призначена для знищувачів комах Pomel PR1X36.
Відповідно до вимог HACCP для харчової промисловості має флуоресцентну плівку, яка запобігає забрудненню продукції осколками скла або хімічними речовинами (в тому числі з'єднань ртуті) у разі ламання.
Чи знаєте ви, що в одній флуоресцентній лампі міститься така кількість ртуті, якої було б достатньо для забруднення 15 000 літрів питної води?
Захист люмінесцентних ламп в інсектицидних пастках за допомогою спеціальної плівки захищає в разі пошкодження люмінесцентної лампи від проникнення осколків скла та забруднення хімічними речовинами, що містяться в люмінофорі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 604 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина без контактів | 605 мм |
| Довжина з контактами | 590 мм |