
1 250 ₴
УФ лампа Philips 18W UVA в захисній плівці 18 Вт для Pomel.
Призначена для знищувачів комах з клейким папером Pomel Trio Max.
Відповідно до вимог HACCP для харчової промисловості має флуоресцентну плівку, яка запобігає забрудненню продукції осколками скла або хімічними речовинами (в тому числі з'єднань ртуті) у разі ламання.
Чи знаєте ви, що в одній флуоресцентній лампі міститься така кількість ртуті, якої було б достатньо для забруднення 15 000 літрів питної води?
Захист люмінесцентних ламп в інсектицидних пастках за допомогою спеціальної плівки захищає в разі пошкодження люмінесцентної лампи від проникнення осколків скла та забруднення хімічними речовинами, що містяться в люмінофорі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина без контактів | 590 мм |
| Довжина з контактами | 605 мм |