470 ₴
Підвісити макет можна на балконі, на дереві, підвісити на кутах будівель. Слід зазначити, що зовнішній вигляд ворона не зіпсує фасад будівель, а навіть навпаки додасть унікальність.
При цьому Ви отримуєте відмінний засіб від набридливих птахів і цікавий штрих у фітодизайні.
Макет виготовлений з високоякісного, термостійкого пластику чорного кольору.
Переваги ворона-відлякувача:
Самий простий і ефективний відлякувач птахів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Птахи |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 400 г |