Кошик
Metelka
Фільтри
Контакти
MetelkaНаталя
ул. Академика Глушко 12, 65113, Одеса, Україна
+380 (99) 128-52-89
+380 (63) 146-66-49
+380 (99) 128-52-89
+380 (63) 146-66-49

Відлякувачі і пастки гризунів

Як би ми не хотіли уникнути зустрічі з гризунами періодично це все ж відбувається.

Щури і миші часто живуть у висотних будинках, окупувавши підвали і місця, де є чим поживитися. Для боротьби з гризунами в даних ситуаціях залучають спеціальні інстанції.

Коли ж мова йде про приватних будинках, людина залишається один на один з проблемою. Якщо миші найчастіше направляються у будинки до осені, то для щурів пора року не має значення. Тому ми рекомендуємо власникам будинків для профілактики появи гризунів періодично включати  ультразвукові відлякувачі. Якщо ж гризуни вже з'явилися, відлякувач повинен працювати постійно, а також для швидкого вирішення проблеми рекомендуємо використовувати додатково пастки і мумифицирующие засоби. Крысоловки, мишоловки бувають як знищують, так і живоловки. Це дуже важливий момент, так як багато хочуть вирішити проблеми, але не готові до дуже кардинальних методів. Мумифицирующее засіб це впершу чергу отрута, важливою властивістю якої є вирішення проблеми без не бажаних запахів. 

Гризуни часто з'являються в гаражах і складах, де найчастіше немає електрики, а значить неможливо застосування відлякувачів. Є звичайно відлякувачі гризунів працюють на батареї, проте їх вибір не такий великий і ціна вища. Для таких приміщень відмінно підходять мумифицирующие засоби, вирішальні проблеми швидко і без зусиль. Ми рекомендую в якості профілактики залишати кілька пакетиків з приманками для відстеження появи перших шкідників.

На харчових складах, виробничих цехах харчової промисловості, супермаркетах, продуктових магазинах, а так само кафе, барах, ресторанах, їдальнях боротьба з гризунами має ряд обмежень. А ось поява гризунів в таких приміщеннях найвищий. Варто зазначити, що застосування жодних вбивають препаратів або пасток неприпустимо. Для вирішення проблеми підійдуть ультразвукові відлякувачі, дія яких спрямована на створення не комфортних і не сприятливих умов для життєдіяльності гризунів. В результаті вони йдуть геть. Відлякувачі гарні, як у боротьбі з пацюками та мишами, так і в систематичній профілактики появи гризунів. Для боротьби з гризунами варто підключити ще пастки живоловки.

Купити ультразвукові відлякувачі гризунів, мумифицирующие засоби щуроловки, мишоловки можна в нашому інтернет-магазині metelka.in.ua з доставкою по всій Україні, самовивозом в Одесі.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner