Кошик
Metelka
Фільтри
Контакти
MetelkaНаталя
ул. Академика Глушко 12, 65113, Одеса, Україна
+380 (99) 128-52-89
+380 (63) 146-66-49
+380 (99) 128-52-89
+380 (63) 146-66-49

Знищувачі літаючих комах NOVEEN

ІНСЕКТИЦИДНІ ЛАМПИ І OVEEN кращий захист від мух та інших літаючих комах.

ІНСЕКТИЦИДНІ ЛАМПИ мають кілька назв, таких як знищувачі мух, комарів та інших літаючих комах, лампи від мух і комарів, електричні лампи-пастки від мух і комарів. Придбати такі пастки можна в Одесі, Києві та інших містах України. Ось тільки якість залежить від виробника, ми рекомендуємо N OVEEN ( Польща)

Чому? Найкращим аргументом для вибору знищувачів від мух і комарів N OVEEN буде якість виготовлення і висока ефективність за рахунок високого розряду на сітці( гинуть навіть великі комахи)

Ще однією причиною купити саме пастки мух і комарів N OVEEN є асортимент, не тільки різний зовнішній вигляд і площа дії, але місце застосування. У інсектицидних пасток N OVEEN є професійний ряд, призначений для роботи у всіх типах приміщень за рахунок водостійкості і вогнетривкого пластику ABS.

Звичайно у таких ламп від комах більш висока ціна, тому для побутових приміщень, супермаркетів, альтанок, кухонь варто купити більш дешеві і не менш якісні пастки.

Як вибрати пастку від мух і комарів? В першу чергу, варто правильно визначити площу дії. Для світлих приміщень або відкритих альтанок, необхідно брати з запасом, так як знижується залучення комах з-за світла.

Як же знищує мух і комарів пастка? Лампа інсектицидна зі спеціальною хвилею приваблює комаха всередину приладу. А далі у комах шансів немає. Шкідник потрапляє на сітку з напругою від 2500 до 4000 Ст. 

Установка знищують комах проста і не вимагає особливих навичок. Встановлювати краще під стелею, підвішуючи на ланцюжку, яка входить в комплект.

Продукти І OVEEN чудово впишуться в будь-яке домашнє простір, додавши сучасний стиль і функціональність.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner