


470 ₴
Багатофункціональний відлякувач тарганів та гризунів використовує у своїй роботі унікальну можливість одночасного відлякування за допомогою ультразвукових хвиль та електромагнітної технології.
Ультразвук впливає на слухову систему гризунів, але погано проникає через стіни, а низькочастотні електромагнітні хвилі - на орієнтацію та нервову систему тарганів та гризунів, поширюються електропроводкою всередині стін і перегородок.
Це дозволяє безшумно позбавлятися шкідників без отрут, запахів, пасток і прибирання після їх використання, а також заощадити купивши один прилад замість двох.
Достатньо просто ввімкнути прилад в електричну розетку та вибрати необхідний режим або їх комбінацію.
Лівий перемикач відповідає за електромагнітний режими (червона індикація). Ліве його положення - це постійні електромагнітні хвилі, праве положення - частота імпульсів модулюється, центральне положення - режими вимкнені.
Правий перемикач вмикає ультразвукове відлякування (зелена індикація). Ліве положення - постійна частота ультразвукових хвиль, крайнє праве положення - змінний ультразвук, по центру - режими вимкнені.
Використовувати пристрій для позбавлення від гризунів та тарганів можна на площі до 180 кв.м у квартирах та приватних будинках, офісах, складах, закладах громадського харчування, медичних установах, готелях, сільськогосподарських спорудах, розплідниках, стайнях на виробництвах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aokeman |
| Страна производитель | Китай |
| Применение | Внутри помещения |
| Принцип действия | Электромагнитный |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 185 г |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Отпугиватель насекомых и грызунов |
| Диаметр | 110 мм |
| Комплектация | Прибор - 1 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Электромагнитное и ультразвуковое воздействие одновременно |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От муравьев, От ползающих насекомых, От тараканов |
| Площадь действия | 180 кв.м |
| Гарантия (месяц) | 6 |
| Размер упаковки | 190 х 180 х 90 мм |