Обідній термос TB963 має сучасний вигляд та ідеально підходить для транспортування гарячих та холодних харчових продуктів. Його можна брати із собою у поїздки, на роботу та навчання.
У термосі передбачено поворотний механізм закриття кришок. Також складна ручка на кришці для зручного відкриття та перенесення. Він легко розбирається та збирається.
Великий об'єм на два літри та три пластикові контейнери дозволяють розділити їжу на кілька прийомів або відокремити холодне від гарячого.
Контейнери однакового діаметра 115 мм, відрізняються лише за висотою: великий – 90 мм, середній – 50 мм, маленький – 45 мм.
Загальний об'єм 3 ємностей: 1325 мл. Великий – 650 мл, середній – 375 мл, маленький – 300 мл.
Подвійні стінки забезпечать збереження температури їжі до 12 годин.
Термос виготовлений з нержавіючої сталі INOX та пластику, який не містить бісфенол А.
У комплект входить складна сталева ложка у пластиковому футлярі.
Пластикові контейнери можна мити в посудомийній машині.
| Основные | |
|---|---|
| Тип термоса | Пищевой |
| Объем | 2 мл |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Голубой |
| Ручка | Есть |
| Время сохранения тепла | 12 час |
| Время сохранения холода | 12 час |
| Количество чашек | 3 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | N'oveen |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал внешней стенки | Нержавеющая сталь |
| Материал крышки | Пластик |
| Материал ручки | Пластик |
| Тип | Термос |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Вес | 1247 г |
| Ширина горлышка | 122 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик BPA free, сталь INOX |
| Размер упаковки | 250 х 145 х 145 мм |